Disney Stars Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Stars Fan

Bütün Disney Fanları bu foruma !

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley Çok Mutlu !

YazarMesaj
Loneliness
Admin
Loneliness

Miley Çok Mutlu ! Empty
MesajKonu: Miley Çok Mutlu !   Miley Çok Mutlu ! EmptyÇarş. Mayıs 05, 2010 5:46 pm

Miley Cyrus, yeni filmi Sex And The City: The Movie 2 için, gerçekten çok heyecanlı!

Cyrus filmde kendisini oynamasının yanı sıra, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Kim Cattrall ve Cynthia Nixon ile beyaz perdede olacak.

'Süper,süper küçük bir rolüm var ama hala galaya gitmek için sabırsızlanıyorum çünkü favori filmlerimden bir tanesi de bu film.' diyor.

'Bu şova bayılıyorum, bunun bir parçası olmamı istediklerini duyduğumda içim içime sığmadı! Harikaydı! Birlikte, etraflarında olmak çok tatlı ve eğlenceliydi. Onları seviyorum.'

The Last Song'un başrol oyuncusu Miley, özellikle Carrie Bradshaw'ı oynayan Sarah Jessica Parker'ı moda konusunda örnek aldığını söylüyor.

'Sarah Jessica Parker, moda ikonum. Onunla tanışmak ve çalışmak çok eğlenceliydi.' diyerek ekliyor güzel yıldız.

Sex And The City: The Movie 2, 28 Mayıs'da sinemalarda izleyici ile buluşacak.
https://disneystarsfans.yetkinforum.com

Miley Çok Mutlu !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» miley cyrus resimleri
» Miley Cyrus- Cant Be Tamed
» Miley Cyrus'ta Büyüdüm Frikiği
» Miley Cyrus - Thigh High Boot
» Miley Cyrus - I Can't Be Tamed (Orjinal Music Video)